Молодь вчилася працевлаштуванню та бізнесу
Громадська ініціатива Клуб молодого політолога продовжує свою діяльність в сфері неформальної освіти молоді. 21 квітня був проведений тренінг “Молодіжний працестарт”, темою якого стало ефективне працевлаштування та старт власного бізнесу.
Тренінг передбачав три майстер класи по 90 хвилин та поради від досвідчених підприємців Чернігова. Серед тренерів та гостей були Дмитро Попов (рекрутингова компанія JBS), Дмитро Левошич (менеджер з розвитку гіпермаркету “Вена”), Тетяна Бойко (керівник агенції “PRIME MEDIA”), Олена Варнакова (голова чернігівської профспілки підприємців), Костянтин Іванов (президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати), Віталій Гриць (керівник рекламної агенції “GOLD FUTURE”).
“Ми намагалися за 7 годин подати максимально корисну та практичну інформацію”. – розповідає керівник проекту Олександр Рись. – “А родзинкою заходу є те, що ми на його основі зараз знімаємо відео тренінг. Найкорисніша інформація про працевлаштування і старт власного бізнесу в Чернігові згодом буде доступна в мережі інтернет, соціальних мережах”.
Тренінг “Молодіжний працестарт” був реалізований спільно з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради. Клуб молодого політолога має на меті й надалі проводити корисні практичні тренінги не рідше одного разу на місяць.
Клуб молодого політолога
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.