Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:48:46

Нагальні питання традиційно вирішуються на семінарах

17.04.2013   11:22Агенцiя

Днями у приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відбувся черговий семінар для СГД юридичних та фізичних осіб, присвячений роз’ясненню положень Податкового кодексу України (з урахуванням внесених змін) з податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств, місцеві податки і збори, подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Відкриваючи захід заступник  начальника ДПІ у м. Чернігові  Лариса Сич наголосила на тому, що усі зусилля податківців спрямовано на підвищення якості обслуговування платників податків та переходу податкової від фіскального органу до сервісної служби.

Слухачів ознайомили зі змінами внесеними у декларацію з ПДВ, збору за користування водою, екологічного податку.

Податківці постійно вдосконалюють свою роботу, створюючи  сприятливі умови громадянам, які  виконують свій конституційний обов’язок  перед державою та суспільством. Не став виключенням і 2013 рік, оскільки Податковим кодексом України передбачено, що громадяни, які у 2012 році отримували неоподатковані доходи, повинні завітати до податкових органів та задекларувати їх.

Також було висвітлення  питання щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Начальника управління інформатизації та обліку платників податків наголосив на тому, що електронне звітування  - це вимога сучасності. При ДПІ у м. Чернігові працює Центр сертифікації електронних ключів, видача яких безкоштовна.
Окремо було надано роз’яснення щодо порядку заповнення податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному реєстрі податкових накладних, реєстрації юридичних осіб платниками податку на додану вартість.

Завершальна частина  семінару відбулася у форматі конкретних запитань і відповідей та активної дискусії з учасниками семінару.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.