Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 липня, 15:38:55

Пріоритетними напрямами бюджетного фінансування залишається діяльність у галузях сільськогосподарських та біологічних наук

16.04.2013   10:37

Наукова та науково-технічна діяльність в області за 2012 рік

Науковими організаціями області протягом 2012 р. виконано наукових та науково-технічних робіт на суму 34,1 млн.грн. Майже дві третини загального обсягу робіт становили науково-дослідні, серед яких більше половини (59,2%) прикладні дослідження, 40,8% – фундаментальні.

Найбільший обсяг науково-технічних робіт на суму 22,1 млн.грн. виконано в галузі природничих наук, з них майже половина – у галузі сільськогосподарських наук.

Із державного бюджету на виконання наукових та науково-технічних робіт надійшло 21,2 млн.грн., або 63,4% загального обсягу внутрішніх витрат (у 2011 р. частка державних коштів становила 54,6%).

Пріоритетними напрямами бюджетного фінансування залишається діяльність у галузях сільськогосподарських та біологічних наук, у кожну з яких спрямовано понад третину загального обсягу бюджетних коштів.

Загальна чисельність працюючих у наукових організаціях станом на 1 січня 2013р. становила 597 осіб, в їх числі 9 докторів і 51 кандидат наук.

Найбільш активними в проведенні наукових досліджень та розробок були Чернігівський інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААНУ, Ніжинський НВК “Прогрес”, Чернігівський центр “Облдержродючість”, Носівська селекційно-дослідна станція НААНУ.
 

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Верховна Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня 14:55

Постанову № 3809 на засіданні підтримали 326 народних депутатів.

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

Призначено начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області 14:48

Начальником Головного управління ДПС у Чернігівській області призначено Людмилу Слотюк. Відповідний наказ підписаний Головою ДПС України Олексієм Любченко 13 липня 2020 року.

У Чернігівській області за минулу добу +19 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +19 нових випадків COVID-19 12:36

Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА надало інформацію стосовно захворюваності на коронавірус станом на 11 годину середи, 15 липня.

Школи Чернігова готуються до початку нового навчального року

Школи Чернігова готуються до початку нового навчального року 12:30

Про основні на сьогодні робочі питання в підготовці освітніх закладів Чернігова до початку навчального року тезово прозвітував 14 липня на щотижневій розширеній нараді в муніципалітеті керівник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Анатолій Лінник провів прийом громадян

Анатолій Лінник провів прийом громадян 12:17

14 липня Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян.