Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:34:24

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

13.04.2013   11:25Агенцiя

Майбутнє кожної держави – за молоддю. Саме тому, Ніжинською об’єднаною податковою інспекцією приділяється значна увага вихованню податкової культури у підростаючого покоління. День відкритих дверей, для студентів факультету економіки та менеджменту Ніжинського агротехнічного інституту – черговий захід, що має на меті роз’яснити молодим спеціалістам значимість податків для держави та усвідомити важливість сумлінного ставлення до їх сплати.

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

Зустрічали студентів заступник начальника інспекції Віталій Єршов та завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Лариса Стусь. Знайомство розпочалось із Центру обслуговування платників податків.

Студентів ознайомили з історією та функціями податкової служби, досягненнями колективу податківців. Розповіли про робочі будні, як у тісній співпраці з платниками податків забезпечується позитивна динаміка надходжень до місцевого та державного бюджетів.

Студенти відвідали пункт реєстрації користувачів Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Зацікавлені студенти зразу ж заповнили заяви для отримання ключів та протягом 15 хвилин їх отримали.

Студентів ознайомили з особливостями цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, навчили заповнювати декларації.

Особливий інтерес викликало питання щодо повернення з бюджету частини податку, тобто податкової знижки.

Бажаючі отримали бланки декларації, а податківці надали допомогу у її заповненні.

Отже, зустріч була одночасно і цікавою, і корисною.


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ніжинської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.