Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 16:55:07

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

13.04.2013   11:25Агенцiя

Майбутнє кожної держави – за молоддю. Саме тому, Ніжинською об’єднаною податковою інспекцією приділяється значна увага вихованню податкової культури у підростаючого покоління. День відкритих дверей, для студентів факультету економіки та менеджменту Ніжинського агротехнічного інституту – черговий захід, що має на меті роз’яснити молодим спеціалістам значимість податків для держави та усвідомити важливість сумлінного ставлення до їх сплати.

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

У Ніжині навчали студентів декларувати доходи

Зустрічали студентів заступник начальника інспекції Віталій Єршов та завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Лариса Стусь. Знайомство розпочалось із Центру обслуговування платників податків.

Студентів ознайомили з історією та функціями податкової служби, досягненнями колективу податківців. Розповіли про робочі будні, як у тісній співпраці з платниками податків забезпечується позитивна динаміка надходжень до місцевого та державного бюджетів.

Студенти відвідали пункт реєстрації користувачів Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Зацікавлені студенти зразу ж заповнили заяви для отримання ключів та протягом 15 хвилин їх отримали.

Студентів ознайомили з особливостями цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, навчили заповнювати декларації.

Особливий інтерес викликало питання щодо повернення з бюджету частини податку, тобто податкової знижки.

Бажаючі отримали бланки декларації, а податківці надали допомогу у її заповненні.

Отже, зустріч була одночасно і цікавою, і корисною.


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Ніжинської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини