Статистика дитячих садочків Чернігівської області: 16 додалося, 33 не працювали
Кількість дитячих дошкільних навчальних закладів (ясел, ясел-садків, дитячих садків та навчально-виховних комплексів) в області упродовж 2012р. збільшилася на 16 одиниць і на кінець року їх було 404.

Відвідували ці установи 29,2 тис. вихованців, що на 5,1% більше, ніж на кінець 2011р.
Збільшення мережі дитячих дошкільних закладів, нажаль, не задовольнило потребу в них населення. Завантаженість закладів області в розрахунку на 100 місць на кінець минулого року становила 115 дітей проти 112 на кінець 2011р. (у міських поселеннях, відповідно, 125 та 120 дітей).
У числі вихованців 2075 дітей віднесені до постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, 195 – діти-інваліди, 154 – діти-сироти та позбавлені батьківського піклування.
Переважна більшість дошкільних установ області (88,1%) – це заклади загального розвитку, 46 закладів – комбіновані, по 3 – санаторні й спеціальні. У 48 закладах організовано 98 груп спеціального призначення, де виховувалась 1341 дитина, з них діти з порушенням мови становили 61,6%, зору – 17,5%, затримкою психічного розвитку – 10,1%, опорно-рухового апарату – 6,3%. У 5 закладах області (включаючи комбіновані) працювали 17 санаторних груп, які відвідували 406 дітей.
Виховний процес забезпечували 3503 педагогічні працівники, з яких 71,1% – вихователі та вихователі-методисти, 10,0% – музичні керівники.
Крім того, із різних причин минулого року не працювали 33 дитячі садки (32 – у сільській місцевості), з них 42,4% були непридатними для цільового використання.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)