Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 16:02:37

Юні автомоделісти змагалися у Чернігові

01.04.2013   16:36Агенцiя

Не зважаючи на примхи зими, юні автомоделісти України під час весняних канікул приїхали до Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту (трасові моделі).

Юні автомоделісти змагалися у Чернігові

Юні автомоделісти змагалися у Чернігові

У змаганнях взяло участь 56 спортсменів віком до 18 років із 13 міст України та Автономної Республіки Крим; Київ, Суми, Львів, Чернівці, Миколаїв, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Волинь, Хмельницький, Ізмаїл, Житомир та Чернігів. Змагання проводились на спеціальній трасі, яка єдина в Україні, що відповідає міжнародним стандартам та забезпечена спеціальною комп'ютерною програмою для якісного проведення змагань.

 За підсумками суддівської колегії чемпіоном у класі моделей "Ретро" став Паншин Олексій (м. Київ).

У класі моделей "Євроспорт-стандарт" чемпіоном став Бендо Олександр (м. Чернігів).

У класі моделей "Вантажівка" перше місце в екіпажній гонці завоював екіпаж із Києва Оніскін-Паншин.

Чемпіоном Всеукраїнських відкритих змагань із трасового автомоделювання серед учнівської молоді стала команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у складі Бендо Олександра та екіпажів Бендо-Харченко, Ляшенко-Чучуй під керівництвом тренера Костянтина Одненка.

 Команда з м. Києва виборола друге місце, а юні спортсмени з м. Суми посіли третє місце.

Кошмал Віктор, УКРІНФОРМ 

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини