Найпозитивніші в Україні: ЦГТ "АХАЛАР" та Щорська газета "Промінь"
30 березня Всеукраїнський громадський проект «Відкрий Україну через позитив» святкує свою першу річницю.
З нагоди святкування 27 березня у прямому ефірі відео он-лайн програми, організованої Інститутом креативних технологій та мас-медіа та ТРК «Моріон» (Євпаторія, Крим), було проголошено людей та організації, які протягом 2012 року були найактивнішими у розвитку проекту.
Так, дипломи «Найпозитивнішого» отримали:
«Найпозитивніше Всеукраїнське інформаційне агентство» - Всеукраїнське ІА «Regionews»
«Найпозитивніше регіональне друковане ЗМІ» - Жіночий журнал «Счастливая»
«Найпозитивніше англомовне видання» - Газета «KyivPost»
«Найпозитивніше громадське об’єднання» - Центр гуманістичних технологій «АХАЛАР» (м.Чернігів)
«Найпозитивніший іноземець, що проживає в Україні» - Патрік Перселл
«Найпозитивніше регіональне Інтернет-ЗМІ» - «Тернопільські позитивні новини like.te.ua»
«Найпозитивніша молодіжна організація» - ГО «Добропільський центр молоді «ДОБРО» (м.Добпропілля, Донецька область)
«Найпозитивніша громадянка України, що проживає за кордоном» - Ольга Нагнібеда-Харамійо (м.Тіхуана, Мексика)
«Найпозитивніше українське дипломатичне представництво за кордоном» - Посольство України в США
«Найпозитивніше державне видання» - Щорська районна газет «Промінь»
«Найпозитивніше ділове видання» - Журнал «Організатор»
«Найпозитивніший відеомейкер» - Роман Соколан (м.Херсон)
«Найпозитивніший партнер проекту» - Дмитро Козонак (м.Херсон)
«Найпозитивніша теле- радіокомпанія України» - ТРК «Моріон» (м.Євпаторія, Крим)
«Найпозитивніший державний службовець» - Євгеній Жук, голова Борівської райради, смт.Борова, Харківська область.
Довідка про проект:
Всеукраїнський громадський проект «Відкрий Україну через позитив» стартував у березні 2012 року. Його мета: відродити і підтримувати в українцях почуття національної гордості за свою країну і співвітчизників, власної гідності; відкрити Україну світу з іншого боку – завдяки усвідомленому пошуку, створенню й поширенню позитивних новин про Україну й українців; сприяти формуванню збалансованого іміджу України у світовому співтоваристві, а також зміцненню двосторонніх відносин у сфері культури, освіти, туризму, соціуму, економіки і т.д.
Учасниками проекту є не лише жителі регіонів України, але й громадяни США, Англії, Швеції, Франції, Німеччини, Туреччини, Іраку, Ірландії, Росії, Бельгії, Чехії, Польщі, Мексики та Сальвадору.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.