Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 22:02:19

Міський голова провів лекцію для студентів

27.03.2013   08:52

Чернігівський міський голова Олександр Соколов провів лекцію для студентів, які проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців.

Молоді люди цього року будуть випускниками вищих навчальних закладів Чернігова, а свою майбутню професійну діяльність вони мріють пов’язати з роботою в органах місцевого самоврядування та державної влади. Традиційний семінар “Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи” цього року відвідують 36 студентів.

Під час заняття міський голова розповів про історичні аспекти місцевого самоуправління у Чернігові. Зокрема, цього року виповнюється 390 років з часу отримання містом Магдебурзького права. Йшлося також про основні напрями діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування, формування доходів та видатків місцевого бюджету, виконання загальноміських програм, розвиток будівельної галузі і транспортного забезпечення міста, а також про те, як політика позначається на діяльності органів місцевого самоуправління.

“Політична складова впливає на роботу органів місцевого самоврядування. Але найважливіше – тут повинні працювати фахівці, незалежно від партійної приналежності”, – підкреслив міський голова.

Крім того, міський голова відповів на запитання студентів, а вони стосувалися перспектив розвитку промислових підприємств Чернігова, будівництва сміттєпереробного заводу, ліквідації наслідків снігопаду. Студенти відзначили позитивно роботу комунальних служб в умовах різкого погіршення погодних умов, оцінивши її на четвірку за п’ятибальною шкалою.

На завершення спілкування з молодими людьми О.Соколов запросив їх брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад у міськраді, оскільки молоді фахівці, котрі готові впроваджувати нові управлінські рішення, завжди необхідні Чернігову.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини