Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 06:16:23

“Школа безпеки” запросила нових учнів

12.03.2013   08:12

Діти, особливо молодшого віку, є найбільш беззахисними на дорозі. Малюки рідко зважають на реальну небезпеку, не здатні правильно визначити відстань до автомобіля, що наближається, та його швидкість. Тому трапляється, що вони переоцінюють свої можливості, мчать прямо під колеса транспорту.

“Школа безпеки”

“Школа безпеки”

Підготовка навичок пішохода починається в дитячому садочку, вона продовжується в школі, а от якби знання закріпили ще й батьки, то без сумніву у виграшу опинилися б усі, адже мова йде про життя дитини.

Не випадково однією з дієвих ініціатив на шляху досягнення цієї мети є створення так званих “шкіл безпеки”. Подібний неформальний заклад вже третій рік працює при Чернігівській загальноосвітній школі № 13.

Дитяче мислення – образне та яскраве, воно спирається на враження, а не на логічні висновки. Тому форма розважального виступу з розглядом в дотепній формі окремих, зовсім не кумедних, дорожніх ситуацій є для глядачів такого віку найбільш вдалим варіантом викладу навчального матеріалу. З цим завданням блискуче впоралися члени команди юних інспекторів дорожнього руху з промовистою назвою “Стоп”, яка у день заходу саме відсвяткувала своє 5-річчя.

Досвідчений ЮІРівський загін регулярно бере участь у подібних агітаційно-роз’яснювальних заходах, як у стінах рідної школи, так і за її межами, справедливо припускаючи, що подану в цікавій формі важливу інформацію діти засвоять краще. Тож яскраві посмішки у глядацькому залі обернуться збереженими життями на дорозі.

Фінальним акордом шоу в шкільному залі стало вручення кожному маленькому глядачеві світлоповертального елемента – “флікера”, а також книжки-розмальовки з правил безпечної поведінки на дорозі.

Крім цього, маленькі учні “школи безпеки” підготували незвичайний подарунок тим, від кого залежить безпека тисяч людей – чернігівським автоперевізникам. Виготовлені з паперу фігурки хлопчика й дівчинки повинні символізувати маленьких пасажирів, а також дітей самих водіїв. Недаремно на звороті кожної фігурки дитячою рукою виведено: “Водій, пам’ятай: тебе чекають удома!” Вручення цього подарунка керівникові компанії-перевізника Сергію Вакуленку відбулося просто на подвір’ї школи.
 

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини