У Чернігові проходить конкурс дитячого малюнка "Душа і парус"
Конкурс дитячого малюнка "Душа і парус" проходить у Чернігові з 10 лютого до 10 квітня. Організаторами конкурсу виступив Чернігівський яхт-клуб.
У конкурсі беруть участь роботи, зроблені персонально в різних техніках малювання, як натурні, так і абстрактні, на аркушах формату А3.
Роботи приймаються без рамок.
Кожен учасник може запропонувати кілька власних робіт на конкурс.
Роботи можна подавати в електронному вигляді (скановану копію малюнка можна надіслати на ел.адресу competition@ch-sails.org.ua). Якщо робота буде претендувати на перемогу, конкурсна комісія може запросити оригінал роботи).
Оригінал малюнка може бути наданий за адресою: м. Чернігів, вул. Одинцова, 3б (передати методисту ЦТОВРДМ Кириченко В.В.), в цьому випадку ел. варіант роботи буде розміщено на сайті яхт-клубу конкурсною комісією.
На зворотній стороні роботи має бути позначка: «Конкурс дитячого малюнка« Душа і вітрило». Чернігівський яхт-клуб.
Роботи-переможці та лауреати обов'язково повинні бути оригіналами і проходитимуть художню експертизу. Роботи автору не повертаються і залишаються в яхт-клубі для використання за призначенням.
З 10 по 30 квітня розпочнеться голосування на сайті http://ch-sails.org.ua з 10 по 30 квітня 2013 року. Підведення підсумків конкурсу до 15 травня 2013 року.
Переможці та лауреати отримають грошовий приз та подарунки від Чернігівського яхт-клубу.
Конкурсні роботи будуть опубліковані та розміщені у виставкових залах міста Чернігова.
Обговорення, спілкування з організаторами, побажання, пропозиції про допомогу на форумі.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.