Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:31:19

У прокуратурі Чернігівської області "розібрали" роботу за минулий рік

02.03.2013   09:21

У прокуратурі області відбулась міжвідомча нарада з питань захисту соціальних, майнових та житлових прав та інтересів громадян

У прокуратурі Чернігівської області під головуванням заступника прокурора області Олега Підгайного відбулася міжвідомча нарада з питань представницької діяльності щодо захисту у суді соціальних, майнових, житлових, інших прав та інтересів громадян.

У нараді взяли участь керівники  територіальних органів Пенсійного фонду, Держінспекцій з питань праці та сільського господарства, ряду департаментів облдержадміністрації.

Учасники наради зазначили, що протягом 2012 року на захист інтересів соціально незахищених громадян пред’явлено 310 позовних заяв, за результатами розгляду яких до стягнення присуджено понад 2 млн. грн.

Зокрема, за втручання прокурора Куликівського району судом поновлено особисті права 8 інвалідів, які утримуються в геріатричному будинку. Громадяни понад 50 років не мали документів, що посвідчують їх особу, а тому не у повному обсязі могли користуватися гарантованими державою правами.

За позовом прокурора Менського району окружним адмінсудом встановлено статус учасника бойових дій інваліду ІІ групи Адаменку В.В. Аналогічний позов пред’явлено прокурором Борзнянського району в інтересах Стрішного І.В.

За позовами прокурора  Талалаївського району поновлено права понад 100 громадян – членів колишнього колективного сільгосппідприємства.

Захищено житлові права понад 300 мешканців двох гуртожитків

Судом задоволено позов прокурора  Носівського району про стягнення з приватного підприємства на користь мешканців села Хотинівка 20 тис. грн. збитків за самовільне використання їх земельних ділянок.

Забезпечено обов’язкову  участь прокурора при розгляді справ  на захист інтересів громадян, які  в силу майнового чи фізичного  стану не спроможні захистити  себе в судовому порядку.

За підсумками обговорення прийнято рішення про вжиття додаткових заходів до забезпечення належної реалізації конституційних прав соціально незахищених громадян, розроблено низку конкретних заходів, виконання яких сприятиме вирішенню існуючих проблемних питань.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.