Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:08:19

У прокуратурі Чернігівської області "розібрали" роботу за минулий рік

02.03.2013   09:21

У прокуратурі області відбулась міжвідомча нарада з питань захисту соціальних, майнових та житлових прав та інтересів громадян

У прокуратурі Чернігівської області під головуванням заступника прокурора області Олега Підгайного відбулася міжвідомча нарада з питань представницької діяльності щодо захисту у суді соціальних, майнових, житлових, інших прав та інтересів громадян.

У нараді взяли участь керівники  територіальних органів Пенсійного фонду, Держінспекцій з питань праці та сільського господарства, ряду департаментів облдержадміністрації.

Учасники наради зазначили, що протягом 2012 року на захист інтересів соціально незахищених громадян пред’явлено 310 позовних заяв, за результатами розгляду яких до стягнення присуджено понад 2 млн. грн.

Зокрема, за втручання прокурора Куликівського району судом поновлено особисті права 8 інвалідів, які утримуються в геріатричному будинку. Громадяни понад 50 років не мали документів, що посвідчують їх особу, а тому не у повному обсязі могли користуватися гарантованими державою правами.

За позовом прокурора Менського району окружним адмінсудом встановлено статус учасника бойових дій інваліду ІІ групи Адаменку В.В. Аналогічний позов пред’явлено прокурором Борзнянського району в інтересах Стрішного І.В.

За позовами прокурора  Талалаївського району поновлено права понад 100 громадян – членів колишнього колективного сільгосппідприємства.

Захищено житлові права понад 300 мешканців двох гуртожитків

Судом задоволено позов прокурора  Носівського району про стягнення з приватного підприємства на користь мешканців села Хотинівка 20 тис. грн. збитків за самовільне використання їх земельних ділянок.

Забезпечено обов’язкову  участь прокурора при розгляді справ  на захист інтересів громадян, які  в силу майнового чи фізичного  стану не спроможні захистити  себе в судовому порядку.

За підсумками обговорення прийнято рішення про вжиття додаткових заходів до забезпечення належної реалізації конституційних прав соціально незахищених громадян, розроблено низку конкретних заходів, виконання яких сприятиме вирішенню існуючих проблемних питань.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.