Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 03:48:09

У військових частинах на Чернігівщині триває стажування курсантів

28.02.2013   12:28

На Чернігівщині у розпалі стажування курсантів Військового Інституту імені Тараса Шевченка.

До військових частин та підрозділів управління Збройних Сил України прибуло 35 майбутніх офіцерів. Основною метою військового стажування є закріплення та поглиблення отриманих знань та умінь, набуття досвіду в практичному виконанні службових обов'язків на посадах у військових частинах.

Зокрема, курсанти випускного п'ятого курсу військового-гуманітарного факультету військового інституту проходять своє останнє перед випуском з навчального закладу стажування у військах на посадах офіцерів-психологів у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України та 1-й окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокуються в селищах Десна та Гончарівське. У військових частинах створені всі належні умови для успішного опановування військової науки.

Головна увага під час стажування майбутніх офіцерів зосереджена на їхній практичній роботі. За час навчання курсанти повинні набути нових навичок за майбутньою військовою спеціальністю, провести заняття з предметів бойової підготовки,  протестувати особовий склад військових частин та кандидатів для проходження військової служби за контрактом. Крім того, в рамках стажування досвідчені офіцери-вихователі поділяться багаторічним досвідом та дадуть поради, як ефективно використовувати набуті за інститутською партою знання безпосередньо у військах.

16 березня 2013 року курсанти завершать стажування та повернуться до навчального  ВУЗу. За результатами стажування командири військових частин складуть відгуки та характеристики на кожного курсанта, які будуть використані керівництвом навчального закладу з метою поліпшення навчального процесу.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини