Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:03:59

У військових частинах на Чернігівщині триває стажування курсантів

28.02.2013   12:28

На Чернігівщині у розпалі стажування курсантів Військового Інституту імені Тараса Шевченка.

До військових частин та підрозділів управління Збройних Сил України прибуло 35 майбутніх офіцерів. Основною метою військового стажування є закріплення та поглиблення отриманих знань та умінь, набуття досвіду в практичному виконанні службових обов'язків на посадах у військових частинах.

Зокрема, курсанти випускного п'ятого курсу військового-гуманітарного факультету військового інституту проходять своє останнє перед випуском з навчального закладу стажування у військах на посадах офіцерів-психологів у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України та 1-й окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокуються в селищах Десна та Гончарівське. У військових частинах створені всі належні умови для успішного опановування військової науки.

Головна увага під час стажування майбутніх офіцерів зосереджена на їхній практичній роботі. За час навчання курсанти повинні набути нових навичок за майбутньою військовою спеціальністю, провести заняття з предметів бойової підготовки,  протестувати особовий склад військових частин та кандидатів для проходження військової служби за контрактом. Крім того, в рамках стажування досвідчені офіцери-вихователі поділяться багаторічним досвідом та дадуть поради, як ефективно використовувати набуті за інститутською партою знання безпосередньо у військах.

16 березня 2013 року курсанти завершать стажування та повернуться до навчального  ВУЗу. За результатами стажування командири військових частин складуть відгуки та характеристики на кожного курсанта, які будуть використані керівництвом навчального закладу з метою поліпшення навчального процесу.
 

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини