Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 15:21:50

Тематика семінару – Податковий кодекс України

21.11.2011   07:20Агенцiя

Податковий кодекс України – непростий документ. Його не можна читати, як художню літературу.

Він не схожий на ранішні закони з оподаткування. По-перше, він відрізняється обсягами від будь-якого створеного раніше закону. По-друге, він містить цілу низку новацій, яких не було раніше, по-третє, він містить нову інформацію про вирахування того чи іншого податку, у четвертих, він міняє самі взаємовідносини між контролюючими органами та платниками податків тощо.

Тому міські податківці постійно проводять роз’яснювальну роботу як індивідуального, так і масового характеру.

У першу чергу це семінари. Черговий такий захід було проведено представниками офіційного видання журналу “Вісник податкової служби України” у приміщенні ДПІ у м. Чернігові за участі фахівців ДПА в Чернігівській області.

Відкриваючи зустріч, керівник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко наголосив, що податківці з розумінням сприймають проблеми платників податків, тому зацікавлені в якомога швидкому та оптимальному їх вирішенню.

Належним чином були висвітленні особливості оподаткування в умовах дії Податкового кодексу України: податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, місцеві податки і збори.

Зокрема, з визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток, нових груп амортизації, термінів подання звітності, розрахунку ПДФО та обчислення соціальної податкової пільги, адміністрування ПДВ та критерії для автоматичного відшкодування цього податку.

Розглянуті були і питання щодо ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

На семінарі були присутні бухгалтери підприємств усіх форм власності. За їх словами, такі заходи сьогодні надзвичайно актуальні, оскільки дають можливість не лише дізнатися про нове у законодавстві, а і отримати конкретні відповіді на свої запитання

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини