Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 13:30:45

Українські й білоруські школярі позмагалися у знанні англійської

07.02.2013   15:18Агенцiя

24 січня та 4 лютого відбулися відкриті Інтернет-олімпіади з англійської мови і математики між старшокласниками Чернігівської та Гомельської (Республіка Білорусь) областей.

Організаторами заходу є Гомельський обласний інститут розвитку освіти та Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського. Основною метою проведення олімпіад є зміцнення міжнародних зв’язків у галузі розвитку дитячої обдарованості, впровадження інформаційних технологій у проведення предметних олімпіад, підвищення інтересу учнів до навчальних предметів.

В Інтернет-олімпіадах взяли участь учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівської та Гомельської областей. До складу кожної команд з англійської мови та математики увійшли по 60 учнів.

Чернігівську область представили учнівські команди з міст Чернігова, Ніжина, Прилук, які стали переможцями шкільних і міських олімпіад. Для участі в олімпіаді старшокласники заздалегідь надсилали заявки на електронну адресу Гомельського обласного інституту розвитку освіти. Кожному з учасників був надісланий лист з персональним логіном і паролем. Завдання виконувалися протягом 2 годин на сайті дистанційного навчання.

Оргкомітетом були визначені навчальні заклади, забезпечені сучасною комп’ютерною технікою та мережею Інтернет. У місті Чернігові Інтернет-олімпіади проходили на базі загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 та інформаційно-технологічного ліцею №16. У місті Ніжин змагання відбулися на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, у Прилуках – на базі гімназій №1, №5 та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14.

Загальний рейтинг буде розміщено на сайтах Гомельського обласного інституту розвитку освіти і Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського. Переможці Інтернет-олімпіад будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Інтернет-олімпіади проведено в рамках виконання Плану спільних заходів зі співробітництва управління освіти Гомельського облвиконкому (Республіки Білорусь) та управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації на 2012-2013 роки.

 

За інформацією управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.