Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 04:36:52

Зметою вдосконалення роботи провели семінар-навчання

18.11.2011   15:34Агенцiя

16-17 листопада фахівці Чернігівського ОЦЗ провели навчальний семінар для технологів-організаторів та начальників відділів взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості.

Метою організації навчання стало опрацювання практичних питань переходу на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг безробітним з урахуванням досвіду апробації нової технології в пілотних центрах зайнятості області.

Відкриваючи захід, перший заступник директора обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура, поінформував присутніх про особливості та організацію переходу Чернігівської обласної служби зайнятості на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг центрами зайнятості, а також навів приклади ефективного впровадження у інших областях.

Про роль особистих консультантів в обслуговуванні незайнятого населення, особливості організації взаємодії з роботодавцями, профорієнтаційне обслуговування клієнтів центрів зайнятості, підвищення ефективності професійного навчання безробітних, з урахуванням вимог ЄТНаСП, слухачам розповіли начальники профільних відділів Чернігівського ОЦЗ.

Наразі впровадження нової технології відбувається у Ніжинському міськрайонному, Чернігівському та Городнянському районних центрах зайнятості.  Перевагами і недоліками роботи в цій системі під час семінару поділилися зі своїми колегами працівники вищеназваних центрів зайнятості.

Підводячи підсумки, Вячеслав Бєлогура підкреслив, що відповідальне ставлення працівників обласної служби зайнятості до виконання своїх обов’язків, дозволить зробити наступний крок до вдосконалення та успішно справитися  із  поставленими завданнями.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини