Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 23:39:51

Освітянський бал "Gaudeamus igitur!" та казка "Аліса в стране чудес". ФОТО, ВІДЕО

29.01.2013   12:04Агенцiя

У Чернігівському державному технологічному університеті вже стало чудовою традицією 25 січня проводити Освітянський бал "Gaudeamus igitur!".

  • Освітянський бал Gaudeamus igitur
  • Освітянський бал Gaudeamus igitur
  • Освітянський бал Gaudeamus igitur
  • Освітянський бал Gaudeamus igitur
  • Освітянський бал Gaudeamus igitur
  • Освітянський бал Gaudeamus igitur
  • Освітянський бал Gaudeamus igitur

Віденський бал проводиться в університеті вже третій рік поспіль. Організаторами заходу виступило керівництво ЧДТУ.

Важливим атрибутом справжнього балу є жива музика, для цієї почесної місії запросили симфонічний оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України. А участь у танцювальній феєрії цьогорічного освітянського балу-маскараду взяли кращі молоді військовослужбовці Чернігівського гарнізону.

Ректор Чернігівського державного технологічного університету Сергій Шкарлет відзначив, що присутність на балу офіцерів відповідає епосі минулих століть та духу балу-маскараду.
Учасники свята грації та краси танцювали кадриль, вальс з віялом, мамбу, аргентинське танго, квік-степ, фокстрот, полонез та польку.

Варто додати, що відмінністю цьогорічного балу від попередніх стала казкова тематика, а саме пригоди Аліси у країні чудес.

Підготовка до балу тривала 4 місяці, учасники старанно тренувались, маючи велике бажання навчитись гарно танцювати.

Керував балом професійний танцмейстер Президент Української ради бального танцю Олексій Літвінов – видатний знавець бального танцю, заслужений працівник культури України. Відомий танцівник і суддя відомих проектів “Танцюють всі!” та «Танці з зірками» приїхав до Чернігова спеціально на свято разом зі своєю командою і провів із присутніми п’ятигодинний майстер-клас.

http://stu.cn.ua/news_view/539/

Відео телеканалу "Дитинець", фото Дубенець Є.В.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини