Вже втретє У Технологічному університеті влаштовують Освітянський Бал
Чоловіки у смокінгах з метеликами, жінки у довгих сукнях - це обов’язковий дрес - код цього вечора.
На кілька годин цей вищий навчальний заклад перетворився на феєрію розкішних суконь та костюмів. В холі дами та кавалери спілкуються та фотографуються до поки не відчиняються двері головної танцювальної зали.
І кілька десятків пар входять під традиційний Полонез. Попри всю розкіш та святковість бал сьогодення відрізняється від першого в історії.
А розпочались бали у Франції з 1385 року. Проте об"єднує їх жага танцювати, спілкуватись та закохуватись. В Чернігові таку традицію відроджують саме в День студента. Цьогорічний Освітянський бал проходив під темою "Аліса в країні чудес".
І вже втретє на освітянський бал до Чернігова приїзжає метр сучасної танцювальної культури Олексій літвінов. Зізнається, що і сам із задоволенням придивився би до якоїсь красуні у цей вечір, проте його серце зайняте.
А ось для Оксани Богун та Миколи Бородавки минулорічний освітянський бал став початком їхнього щасливого кохання. радять і іншим не втрачати надію та пильність. Майстер - клас від Олексія Літвінова, кава з кроликом із казки " Аліса в країні чудес" та магічність танцю - про це дивіться детальніше у ефірі нашого телеканалу.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression