Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 15:43:27

Навчальний пункт готує фахівців для МНС

18.11.2011   09:06Агенцiя

Навчальний пункт управління МНС України в Чернігівській області одним з перших в Україні розпочав здійснювати підготовку особового складу для оперативно-рятувальної служби за професіями “Пожежний – рятувальник”, “Рятувальник”, “Радіотелефоніст” та “Машиніст насосних установок пожежно – рятувального транспортного засобу”.

Тільки у цьому році його викладачами для підрозділів МНС Чернігівщини підготовлено майже 80 фахівців.

В повсякденній роботі рятувальникам доводиться працювати в різноманітних складних умовах під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. А для цього необхідна відповідна фізична та психологічна підготовка. Тож з метою якісного проведення підготовки в навчальних групах по предметам “Газодимозахисна служба” та “Спеціальна фізична підготовка”, виникла необхідність створення “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу.

Їх відкриття відбулося 16-го листопада за участю начальника управління МНС в області Володимира Мухи. Тепер тут бійці МНС проходитимуть підготовку в умовах, наближених до реальних.

Роботи з будівництва “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу спільно з викладацьким колективом розпочав начальник навчального пункту підполковник служби цивільного захисту Олександр Федорових при підтримці начальника УМНС в області Володимира Мухи.
Смуга відповідає сучасним вимогам для навчання слухачів та обладнана лабіринтом з перешкодами, технологічними отворами, тунелями, містками, завалами.

Крім того, з метою покращення якості навчання майбутніх рятувальників, зроблений ремонт навчальної башти, створено спортивне містечко для проведення тренувань з пожежно – прикладного спорту, встановлено та введено в дію макет пожежної автоцистерни, тренувальні (навчальні) дільниці “Колодязь підземних комунікацій” та “Пожежний гідрант”.

  Фахівцям, котрі успішно опанували курс професійно-технічного навчання та пройшли кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень “кваліфікований робітник” з врученням відповідного свідоцтва.

  Після проходження професійної підготовки, слухачі направляються у пожежно-рятувальні підрозділи області для набуття практичних навичок та закріплення отриманих під час навчань знань.

В навчальному пункті створені всі умови для формування якісних кадрів служби цивільного захисту, підготовки надійної, досвідченої, грамотної зміни, яка з честю та гідністю буде виконувати свій професійний обов’язок, поповниши ряди рятувальників Чернігівщини.

Cтарший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник центру пропаганди УМНС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини