Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 08:48:55

Професійна програма підвищення кваліфікації землевпорядників сільських, селищних рад

22.01.2013   17:34

Навчання за професійною програмою (напрям 1501 "Державне управління") проходить в Центрі підвищення та кваліфікації кадрів з 21 по 25 січня.

Під час першої сесії слухачі розглянуть зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин; окремі питання ведення державного земельного кадастру та реєстрації прав на землю; ринкові складові механізму приватизації земельних ділянок шляхом укладання цивільно-правових угод; особливості грошової оцінки земель населених пунктів, визначення форм та механізмів реалізації права власності громадян на землю.

На лекціях та практичних заняттях землевпорядники звернуть увагу на такі теми, як: методичні засади складання проектів землеустрою щодо формування землеволодінь та землекористувань, завдання державної експертизи землевпорядної документації; розробка проектів щодо визначення та встановлення в натурі (на місцевості) прибережних захисних смуг та охоронних зон водних об'єктів, заходи щодо охорони земель та збереження родючості ґрунтів; розробка схем і землеустрою, оренда земель як важлива складова розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян та завершення земельної реформи як стратегічний напрямок реалізації Дорожньої карти реформ уряду.

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).