Викладачі ЧДТУ завершили стажування у Великобританії
В 2012 році було продовжено програму Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах. Викладачі ЧДТУ к.т.н., доцент Бойко С.В.,к.т.н., доцент Приступа А.Л. і к.т.н., доцент Горбатко О.О. у жовтні-грудні 2012 р. проходили стажування в Університеті Гліндор, м.Рексем, Уельс, Великобританія.
Викладачі ЧДТУ завершили стажування у Великобританії
Програма стажування включала: курси академічної англійської мови, семінари і тренінги з трансферу новітніх технологій, зустрічі з науковцями Університету Гліндор.
Викладачі Чернігівського державного технологічного відвідали лабораторії компанії Airbus, дослідний центр з електронно-оптичних технологій OpTIC, центр професійної орієнтації студентів, центр креативної індустрії та навчальну телестудію BBCWales, лабораторію симуляції польотів на літаках і гвинтокрилах, лабораторію 3D сканування зразків і відтворення 3D прототипів зразків, наукові лабораторії Університету Гліндор (напрями електротехніка, машинобудування, матеріалознавство).
Викладачі, які проходили у 2012 р. стажування в Університеті Гліндор, висловлюють щиру подяку керівництву ЧДТУ й особисто ректору Шкарлету Сергію Миколайовичу за підтримку, поради і допомогу в організації поїздки, а також Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України та Уряду України за можливість обміну досвідом з провідними закордонними навчальними закладами, проведення наукових досліджень і опанування новітніми, унікальними технологіями в різних галузях науки і техніки.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.