Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 09:52:46

У Чернігові проходить ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10.01.2013   08:20

Як повідомили у науково-методичному центрі управління освіти міської ради протягом листопада-грудня 2012 року у м. Чернігові відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У ІІ етапі олімпіад брали участь учні 35 загальноосвітніх навчальних закладів міського та обласного підпорядкування, усього 1663 учнів. Загальна кількість дипломів, отриманих учнями за підсумками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін становить 422 диплома. З них: І ступеня – 76 дипломів, ІІ ступеня – 143, дипломів ІІІ ступеня – 203. Учні ліцею № 15 та ЗНЗ № 1 вибороли найбільшу кількість дипломів – 41 та 39 відповідно.

За рейтингом до десятки кращих, у порядку зайнятих місць, увійшли навчальні заклади: № 1, 15, 12, 3, 2, 31, 29, 32, 11, 22. Стабільно високі результати на II етапі Всеукраїнських олімпіад показують учні СЗНЗ № 1 та ліцею № 15, які протягом трьох останніх років є лідерами серед навчальних закладів міста.

За результатами ІІ етапу олімпіад визначені також навчальні заклади, що увійшли до п’ятірки кращих з окремих предметів. Так, декілька років поспіль значно випереджають за кількістю балів, набраних у ІІ етапі олімпіад порівняно з іншими закладами, ліцей №32 – з української мови, ЗСШФМП № 12 – з математики, ліцей № 15 – з правознавства.

Вчителям, учні яких зайняли призові місця у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін згідно з наказом управління освіти Чернігівської міської ради оголошено подяку.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад нагороджені дипломами та направлені для участі у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, загалом 162 учні шкіл міста.

ІІІ обласний етап Всеукраїнських олімпіад розпочався під час зимових канікул з 3 січня і триватиме до 9 лютого. Вже відбулись обласні олімпіади з української мови та літератури, фізики, історії, німецької та французької мови. Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста продемонстрували високий рівень знань і вже на сьогодні, за інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради, вибороли значну кількість призових місць. Так, з 9 учнів шкіл міста, які змагались у обласній олімпіаді з французької мови, 8 зайняли призові місця.

Крім того, з 21 січня до 26 лютого проводитимуться відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з переможцями ІІІ обласного етапу олімпіад.
 

Останні новини Чернігівщини

Урочисто та з конструктивом: В’ячеслав Чаус зустрівся з волонтерами області 09:32

З Міжнародним днем волонтера активістів з усієї Чернігівщини вітали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова обласної ради Олена Дмитренко.

13 новеньких шкільних автобусів поїхало до громад 09:26

Транспорт для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Якщо детальніше, то це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:22

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» під відео в Тік-тоці, «дивитися відео і заробляти» тощо. Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

 У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом

У Чернігові правоохоронці скерували до суду кримінальне провадження щодо наркоторгівця з мільйонним обігом 09:18

Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ викрили цього 23-річного місцевого мешканця у збуті психотропної речовини у вересні поточного року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:12

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.