Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:40:40

Учнівські олімпіади розпочалися

05.01.2013   12:28Агенцiя

Розпочалося проведення обласних етапів учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін. За традицією, першою влаштовують обласну олімпіаду з української мови та літератури. Тож її проведення одночасно знаменує початок цілої череди олімпіад, що триватиме в обласному центрі до 8 лютого.

Учнівські олімпіади

Учнівські олімпіади

Учнівські олімпіади з навчальних предметів саме в цьому році  переживають особливий етап. По-перше, відзначається рівно півстоліття з часу, як розпочався шкільний олімпіадний рух: перші змагання учнів з дисциплін шкільного курсу республіканського рівня відбулися у 1963 році. Про це згадали організатори обласної олімпіади з української мови та літератури під час відкриття заходу в Чернігівському ліцеї №15.

Вперше в цьому році в списку базових дисциплін, в яких визначаються найуспішніші школярі, з’явилася фізкультура. Можна вважати, що таким чином встановлена певна справедливість, адже це, зрештою, один з головних  навчальних предметів для гармонійного розвитку людини.

Учасників обласних етапів змагань з усіх предметів загалом в обласному центрі збиратиметься протягом місяця значно більше, ніж торік: майже 2 тисячі.

http://chodtrk.com.ua/?p=7426

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.