Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 23:43:56

Чернігівські студенти-спортсмени увійшли до трійки призерів ІІІ Спортивних ігор України

28.12.2012   17:02Агенцiя

26 грудня у м. Києві відбулося підбиття підсумків ІІІ Спортивних ігор України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

До чільної трійки кращих вишів України, що мають у своєму складі факультети або інститути фізичного виховання і спорту, увійшов Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка.

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма вручив ректору ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Миколі Носку кубок та диплом і висловив сподівання, що чернігівські студенти в наступному році зможуть продемонструвати ще вищі спортивні досягнення і очолити рейтинговий список.

Слід відзначити, що у загальнокомандному заліку Першого Всеукраїнського фестивалю з ігрових видів спорту чернігівські студенти посіли третє місце. При цьому, на змаганнях із зимових видів спорту чернігівців змогли випередити лише львів’яни (Львівський державний університет фізичної культури) за рахунок таких екзотичних для Чернігівщини дисциплін як сноуборд, гірськолижний спорт, стрибки на лижах з трампліну. А за підсумками виступів української збірної на ХХХ літніх Олімпійських іграх 2012 року в м. Лондоні спортсмени Чернігівської області посіли І місце у своїй групі.

Приєднуємося до привітань на адресу наших спортсменів, бажаємо у новому році міцного здоров’я та високих спортивних досягнень.

Відділ зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».