Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 02:34:09

Відновлення після прильоту: як у Гончарівському працюють заклади освіти

10.07.2024   14:13Агенцiя

Гончарівська ТГ. Унаслідок воєнних дій тут пошкоджень зазнали 3 заклади освіти. Зокрема, Гончарівський ліцей імені героя АТО Дмитра Степанченка та ДНЗ «Лісова казка», які розташовані в центрі громади – селищі Гончарівське.

Школярів тут 280, навчальний рік у закладі загальної середньої освіти пройшов у змішаній формі. 46 дошкільнят відвідували очні заняття. Укриттям користувалися тим, що належить ЗЗСО. Воно модульне й знаходиться неподалік.

«Це укриття стало одним із перших модульних, встановлених в області. З метою облаштування безпечного та комфортного простору для дітей Фонд Східна Європа планує сюди закупити меблі та необхідний інвентар», – розповідає Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

Щодо відновлення закладів освіти. У ліцеї всі процеси завершено, в садочку тривають будівельні роботи.

«На сьогодні проблемним питанням залишається ремонт харчоблоку та їдальні в ЗЗСО згідно нових вимог, також плануємо побудувати ще одне шкільне укриття», – зауважує Гончарівський селищний голова Віталій Рудник під час зустрічі й додає:  – Стараємося зради наших дітей. Будуть вони – будемо працювати».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини