Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 червня, 05:41:30

Платники Чернігівщини у січні-квітні 2024 року сплатили 10,4 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

20.05.2024   14:40Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-квітні 2024 року сплачено 6,5 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 6,5 відс. (на 400 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року

. Єдиного соціального внеску надійшло 3,9 млрд гривень (зростання на 13 відс.).
Зокрема, до державного бюджету спрямовано 3,7 млрд грн, що становить 56,6 відс. загальної суми сплачених податків. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору – майже 2,0 млрд грн (55 відс. надходжень до державного бюджету), податку на додану вартість – 898 млн грн (24,3 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 396 млн грн (10,7 відс.) та податку на прибуток – 321 млн грн (8,7 відс.).
До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків забезпечено 2,8 млрд грн (43,4 відс. в загальній сумі надходжень), в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 1,7 млрд грн (60,7 відс. в загальнообласній сумі надходжень до місцевих бюджетів), єдиного податку – 558 млн грн (19,7 відс.), податку на майно – майже 317 млн грн (11,2 відс.). У співставних умовах (з врахуванням внесених до законодавства змін щодо порядку спрямування податку на доходи у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців) спостерігається зростання доходів місцевих бюджетів на 20,2 відс. у порівнянні з відповідним періодом 2023 року від збільшення надходжень податку на доходи у вигляді заробітної плати, єдиного податку, рентної плати за користування природними ресурсами, акцизного податку від реалізації підакцизної продукції.
За січень-квітень 2024 року найбільшу частку у надходженнях податків, зборів та платежів до Зведеного бюджету Чернігівської області становить сплата суб’єктами господарювання по таких галузях:
- державне управління, оборона, охорона правопорядку, освіта та охорона здоров’я – 32,8 відс.,
- сільське та лісове господарство – 16,4 відс.,
- переробна промисловість – 10 відс.,
- добувна промисловість – 7,8 відс.,
- оптова і роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів – 7,2 відс.,
- діяльність у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води – 4,5 відс.,
- будівництво – 1,9 відс.
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує платникам податків за належне виконання своїх обов’язків щодо сплати податків до бюджетів та єдиного внеску, навіть за несприятливих умов для ведення бізнесу під час воєнного стану.

          Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини