Кожний житель Чернігівщини щомісячно витрачав у середньому 1737 грн.
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньостатистична сім’я області в ІI кварталі 2012 р. витрачала 3371 грн. за місяць. Кожний житель щомісячно витрачав у середньому 1737 грн. еквівалентних сукупних витрат.
Більше половини коштів (53,7%) населення спрямовувало на харчування, близько третини (28,1%) – на непродовольчі товари та послуги.
Найбільше коштів витрачалося на транспорт – 198,8 грн. (5,9%), на оплату житла, комунальних продуктів та послуг – 178,6 грн. (5,3% сукупних витрат). Щомісячно направлялось на купівлю одягу та взуття – 111 грн. (3,3% сімейного бюджету).
На відпочинок і культуру в цей період населення витрачало 95 грн. (2,8%), на зв’язок – 88,7 грн. (2,6%), на купівлю товарів та отримання послуг з охорони здоров’я – 83,9 грн. (2,5%).
Витрати на освіту становили 36,2 грн. (1,1%), на купівлю предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла – 34,8 грн. (1% сімейного бюджету) за місяць.
На неспоживчі витрати (допомогу родичам та іншим особам, купівлю акцій, нерухомості, витрати на будівництво, капітальний ремонт житла, вклади до банків тощо) домогосподарства спрямовували 15,5% усіх витрат.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.