Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:26:49

Зміни у Порядку обліку платників податків: замість форми 4-ОПП виписка з ЄДР

24.12.2012   12:08

Платникам податків, відомості про яких включаються до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців, відмінено довідку органу державної податкової служби про взяття на облік платника податків (ф. 4 – ОПП).

Водночас запроваджено єдиний документ – виписку з Єдиного державного реєстру, що підтверджуватиме державну реєстрацію суб’єкта господарювання та взяття його на облік в органах державної статистики, державної податкової служби та Пенсійного фонду України.

У зв’язку із такими змінами ДПС України розроблено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588, зареєстрованого у Мін’юсті України 29.12.2011 р. № 1562/20300 із змінами.

Зміни затверджені наказом Міністерства фінансів України від 06.11.2012 р. №1146 “Про затвердження змін до Порядку обліку платників податків і зборів”, який зареєстрований у Мін’юсті України 04.12.2012 р. Набуває чинності з дня опублікування (“Офіційний вісник України” №96 від 24.12.2012 р.).

З метою оперативного опрацювання відомостей із Єдиного державного реєстру дані про взяття на облік платників податків, в органах ДПС формуються на центральному рівні. Дата взяття на облік відповідає даті обробки відомостей із Єдиного державного реєстру у ДПС України, а номер взяття на облік формується за структурою nnrrgg00000, де nn – код області, rr – код району, gg – поточний рік, 00000 – порядковий номер у поточному році.

В іншому порядок обробки відомостей державного реєстратора органами ДПС залишився незмінним.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.