Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 19:52:26

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще семеро чернігівців, за знищене - 17 містян

09.04.2024   12:26Агенцiя

Чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради другого квітня.

Так, 21 березня на засіданні комісії щодо пошкодженого нерухомого майна прийняли загалом 16 рішень, з них:

    сім про надання компенсації на загальну суму 522 427,15  грн;
    вісім про відмову (одна заява – у зв’язку з неможливістю забезпечити власником свою присутність на об’єкті нерухомого майна; одна заява – у зв’язку зі смертю заявника; чотири заяви – за заявою власника; дві заяви – об’єкт відновлено заявником);
    одне про поновлення розгляду заяви.

Прийняте рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів із дня його прийняття.

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна 28 березня загалом прийняла 25 рішень, з них:

    17 рішень про надання житлового сертифіката на загальну суму 30 035 724,03 грн;
    вісім рішень про відмову (п’ять заяв - на підставі заяв заявників; одна заява – у зв’язку з тим, що актом комісійного обстеження зафіксовано, що квартира не знищена; одна заява - у зв’язку з відсутністю власниці об’єкту по причині її смерті).

Прийняте рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом п’яти робочих днів із дня його прийняття.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.