Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 квітня, 13:27:49

Топ-10 вакансій з найвищою заробітною платою

18.03.2024   10:13Агенцiя

Навіть у період воєнного стану на Чернігівщині є роботодавці, які пропонують роботу з гідною зарплатою. Кому і скільки готові платити?


Станом на 14 березня 2024 року в області налічується 724 вакансії. З них високооплачувані:

- верстатник деревообробних верстатів (35 000 грн), м. Чернігів;

- водій автотранспортних засобів (35 000 грн), Чернігівський район, с. Красне;

- оператор верстатів з програмним керуванням (25 000 грн), м. Ніжин;

- головний бухгалтер (20 000 грн), м. Чернігів;

- менеджер (управитель) із збуту (20 000 грн), м. Мена;

- лікар-педіатр (20 000 грн), селище Варва;

- швачка (20 000 грн), м. Чернігів;

- оператор друкарського устаткування (20 000 грн), м. Чернігів;

- інженер-технолог (20 000 грн), м. Корюківка;

- фрезерувальник (20 000 грн), м. Ніжин.

База вакансій обласної служби зайнятості оновлюється щодня. Ознайомитися з пропозиціями роботи можна на порталі Державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy. Вакансії також дивіться на сервісі «Єдиний портал вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua та в телеграм-каналі актуальних пропозицій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

З питань працевлаштування звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу Чернігівського обласного центру зайнятості.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини