Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 05:37:32

Головними торговими партнерами Чернігівщині були Росія та Білорусь

19.12.2012   15:47Агенцiя

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщині за січень-жовтень 2012 року. ДОВІДКА

За січень-жовтень 2012 р. обсяги експорту та імпорту товарів становили, відповідно, 428,7 млн.дол.США та 462,0 млн.дол.США. Порівняно із січнем-жовтнем  2011р. експорт збільшився на 28,6%, імпорт зменшився на 4,2%. 

Партнерами  підприємств та організацій області були 106 країн світу (з них 26 країн ЄС).

Головними торговими партнерами області були Росія та Білорусь, які забезпечували  39% експортних і 40% імпортних поставок.
 
Вагомі експортні поставки здійснювалися також до Іспанії, Молдови, Грузії,  Польщі, Туреччини, Єгипту та Румунії. На ці країни припадало майже чверть усіх експортних поставок.
 
Основними статтями  експорту були вироби з паперу та картону, зернові культури, готові харчові продукти, деревина й вироби з неї, текстильні матеріали та текстильні вироби, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання.
 
Найбільшими партнерами в імпорті товарів також були: Німеччина, Бразілія,  Польща, Італія, Китай, Індія та Бельґія, за рахунок яких формувалося більше третини імпорту області.

В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукція хімічної та пов'язаних із нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, продукти перегонки нафти, котли, машини.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.