За десять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області склали 9,3 млрд гривень
Упродовж січня-жовтня 2023 року доходи загального фонду місцевих бюджетів Чернігівської області (без субвенцій і дотацій з державного бюджету) виконані в сумі 9,3 млрд гривень.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися майже на 31%.
Домінантну позицію в структурі доходів займає податок на доходи фізичних осіб (72,9%) – 6,8 млрд грн. Це на 29,7% більше порівняно з аналогічним періодом 2022 року.
Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам, що утримуються з місцевих бюджетів, – під постійним контролем органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
За оперативними даними, упродовж січня-жовтня 2023 року на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ бюджетної сфери з місцевих бюджетів області направлено близько 5,8 млрд грн.
За повідомленням Департаменту фінансів
Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34
Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.
На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13
В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.
У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.
Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41
Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.
Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10
Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.