Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 грудня, 06:50:29

Платники Чернігівщини протягом серпня сплатили до бюджетів 1,5 млрд гривень податків та зборів та 896 млн гривень єдиного внеску

15.09.2023   12:53Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам за сплату податків, зборів, єдиного внеску та фінансову підтримку держави.

Так, у серпні 2023 року до бюджетів усіх рівнів юридичними та фізичними особами сплачено понад 1,5 млрд грн податків та зборів.
До державного бюджету спрямовано 42 відсотки загальної суми надходжень (652 млн грн). У порівнянні з фактом серпня минулого року надходження збільшились на 5,2 відс. (+32,0 млн грн.), в тому числі по податку та збору на доходи фізичних осіб на 11 відс. (+23 млн грн), рентній платі за спецвикористання лісових та водних ресурсів  (+14,8 млн грн), податку на додану вартість (+5,2 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 887 млн грн податків та зборів (58 відс. в загальнообласній сумі). У порівнянні з серпнем 2022 року надходження збільшились на 16 відс. (+122 млн грн).
Основну суму доходів місцевого бюджету (73 відс.) сформовано за рахунок податку на доходи  фізичних осіб, якого сплачено 648 млн грн (збільшення на 10 відс. або на 60 млн грн до факту серпня 2022 року). Також суттєвий приріст надходжень відбувся по єдиному податку – на 58 відс. (+37 млн грн).
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у серпні сплачено 896 млн грн, чим забезпечено приріст надходжень порівняно з минулорічними на 10 відс. або на 79 млн гривень.
Завдяки виконанню свого громадянського обов’язку платниками щодо сплати податків, зборів та єдиного внеску держава стабільно отримує кошти для забезпечення Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.

 

 Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини