Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:43:06

Діючим "спрощенцям" вже не потрібно щороку підтверджувати статус платника єдиного податку

12.12.2012   09:25Агенцiя

Подавати заяву до податкової на наступний рік таким "єдинникам" теж не потрібно.

А от тим суб'єктам господарювання, хто працював цього року на загальній системі оподаткування, а у наступному бажає стати "єдинником", необхідно  поспішати.

Адже 14 грудня - останній день, коли податкова прийматиме заяви для переходу на спрощену систему оподаткування та  розрахунки доходу за попередній календарний рік.

Нагадаємо, що за нормами Податкового Кодексу перехід із загальної системи оподаткування на спрощену можна здійснювати один раз протягом календарного року.

Важливо і те, щоб протягом поточного року підприємець чітко виконував умови щодо граничного обсягу доходу, кількості найманих працівників, а також обмеження щодо здійснення окремих видів діяльності. Тільки у такому разі він може стати "спрощенцем", отримавши свідоцтво платника єдиного податку, яке є безстроковим.

Відмовитися від спрощеної системи оподаткування підприємець може подавши  відповідну заяву до податкової не пізніше 21 грудня.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини