По "Власній справі" – нові переможці
Визначено переможців 6-ї в цьому році хвилі подачі заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєктуєРобота, який тривав з 10 по 23 квітня 2023 року. Про це повідомив заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець.
Мікрогрант на старт або розвиток власного бізнесу отримають ще 11 мешканців області. Це переважно – чернігівці, по одному переможцю - з Прилук, Коропа та Куликівки. Зокрема, у Чернігові мають з’явитися нова кав’ярня, СТО, розвиватиметься бізнес з виготовлення напівфабрикатів, морозива власного виробництва, надання будівельних та ремонтних послуг.
Загалом же у поточному році переможцями за цією програмою стали 58 наших земляків, які передбачають створити 131 робоче місце. Сума фінансової підтримки їх бізнес-ідей склала понад 13,5 млн грн.
Нагадуємо, що подати заяву на отримання мікрогранту по будь-якій програмі урядового проєкту «єРобота» можна прямо зараз через портал Дія https://is.gd/KT7RoW
Більш детальна інформація про програму "Власна справа"за посиланням:https://is.gd/xBaklo
Також здійснюється прийом заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млнгрн на створення або розвиток власного бізнесу. Обовязковоюумовою обох програм є створення нових робочих місць. Більше програнтову програму читайте тут: https://is.gd/jxqZ7j
Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegramhttps://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.