Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 14:37:15

Навчання спеціалістів аграрного сектору економіки Чернігівщини

05.12.2012   13:56Агенцiя

4 грудня 2012 року, згідно затвердженого плану, розпочалися навчання спеціалістів сільськогосподарської галузі регіону.

Безпосередньо в Головному управлінні агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та в окремих господарствах області у грудні поточного та січні-лютому наступного років пройде ряд заходів: семінари, наради, конференції, круглі столи, в яких приймуть участь агрономи і зоотехніки, інженера і бухгалтери, економісти та інші працівники агропромислового комплексу Чернігівщини.

Вчора за участю економістів та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств області відбувся семінар, на якому розглядалися питання земельних правовідносин, оплати праці, а також були обговорені Ініціативи Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка “Рідне село”.

Перед представниками аграрного активу виступили лектори представництва “Баланс-Клуб” в Чернігівській області та Обласної громадської організації “Всеукраїнський бухгалтерський клуб”, які розповіли про практичні рекомендації по удосконаленню діяльності суб’єктів аграрного виробництва. Зокрема, висвітлені питання особливості оподаткування орендної плати за землю та її розрахунку тощо.

Під час навчання проведено аналіз оплати праці на сільськогосподарських підприємствах та розглянуто шляхи її підвищення, про що у своїй доповіді відзначала начальник відділу економічного аналізу, прогнозування розвитку АПК та соціально-трудових відносин Головного управління агропромислового розвитку ОДА Олена Ячна.

Прес-служба Головного управління
агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини