Новий професійний старт у 45+
Такий шлях обрали для себе семеро чернігівців, які отримали від служби зайнятості ваучери на навчання для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці.

Ваучер – це документ, що дає право безкоштовно пройти навчання та підвищити свій професійний рівень за однією з 70 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку, ознайомитися з яким можна на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/.../perelik-profesiy-specialnostey...
Чернігівці для навчання обрали професії, які наразі є затребуваними у роботодавців області, а саме: слюсар-ремонтник, електромонтер, кухар, тракторист-машиніст. Здобуватимуть їх вони у професійно-технічних навчальних закладах міста, таких як: «Чернігівське вище професійне училище», «Чернігівський професійний будівельний ліцей», Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту, «Чернігівський обласний НКК». Для цього їм знадобиться від п’яти до семи з половиною місяців.
Нагадуємо: скористатися ваучером на навчання можуть громадяни, старше 45 років, які не перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні, мають професійно-технічну або вищу освіту та страховий стаж не менше 15 років.
Також отримати ваучер можуть й інші категорії населення, зокрема звільнені з військової служби, учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, тощо. Більше інформації читайте за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery
Консультацію щодо отримання ваучера на навчання можна отримати в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування; в обласному центрі зайнятості за телефоном (0462) 77-90-31, або на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegramhttps://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Пресслужба обласного центру зайнятості
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.