Понад 1,5 мільярда гривень отримали бюджети Чернігівщини у жовтні 2022 року
У жовтні поточного року до бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено понад 1,5 млрд грн податків та зборів, що на 28,4 відс. або на 339 млн грн більше, ніж у відповідному місяці минулого року

,- про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
До державного бюджету спрямовано 39 відсотків загальної суми надходжень (596 млн грн). Перевищено факт жовтня 2021 року на 25,1 відс. (119 млн грн). Суттєво зросли надходження порівняно з минулорічними по рентній платі за користування надрами – майже в 2,2 рази (98 млн грн), податку на прибуток – в 2,4 рази (6 млн грн.) та податку на доходи фізичних осіб – на 24,5 відс. (35 млн грн).
До місцевих бюджетів усіх рівнів надійшло 937 млн грн податків та зборів (61 відс. в загальнообласній сумі надходжень). У порівнянні з жовтнем 2021 року надходження збільшились на 30,6 відс. (219 млн грн), внаслідок чого територіальні громади отримали додаткові кошти для реалізації своїх повноважень та розвитку територій.
Основну суму доходів місцевого бюджету (майже 75 відс.) сформовано за рахунок податку на доходи фізичних осіб, якого сплачено 653 млн грн (на 56,1 відс. або на 235 млн грн більше, ніж у жовтні 2021 року).
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у жовтні сплачено 950 млн грн, чим забезпечено приріст надходжень порівняно з минулорічними на 72 відс. або на 397 млн гривень.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.