Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 13:01:23

Якісні канали спілкування податківців і платників податків!

01.12.2012   15:47

Про головний принцип роботи «Пульс податкової» та сервіси запроваджені ДПС України для платників податків, йшла мова на брифінгу з заступником начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Ларисою Сич.

Переход податкової служби від фіскальних методів до сервісного обслуговування створює зворотний зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників.

«Пульс податкової» - працює у вигляді гарячої телефонної лінії за номером якої можуть телефонувати небайдужі громадяни і повідомляти про неправомірні дії з боку працівників податкової служби. Працює лінія цілодобово: з 8:30 до 19:30. Її номер (044) 284-00-07»,  - наголосила Л.Г.Сич, - податківці не тільки приймають скарги громадян, а й повідомляють заявникам про результати розгляду їх звернень та вжиті заходи.  Під «вжитими заходами» у даному випадку розуміється повне вирішення піднятих підприємцями питань».

   Зупинилася і на тому, що платники міста Чернігова активно користуються такими сервіcами, як: «Єдина база податкових знань», «Реєстр платників ПДВ» і «Анульовані свідоцтва платників ПДВ», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» та «Електронний сервіс для платників податків-юридичних осіб». Їх можна знайти на офіційному сайті Державної податкової служби України (sts.gov.ua).

Такі сервіси дають можливість перевіряти у відкритих для загального користування податкових джерелах (базах даних) інформацію (зокрема, з питань оподаткування) відносно будь-якого платника податків, необхідну для укладання господарських відносин з потенційними бізнеспартнерами, та попереджати вста¬новлення ділових зв’язків із нечесними суб’єктами.
 

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:26

30 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:05

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка 11:56

28 листопада об 19:10 до Служби порятунку "101" у смт Срібне від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що в межах районного центру у озері Графське знаходиться тіло людини.

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн 11:42

У рамках проєкту етер "Бібліотайм" відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн. Тема заходу "Музика листопада".