Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 14:05:32

Будівництво житла в м.Чернігові за 9 місяців 2012р.

01.12.2012   10:43

За січень–вересень 2012р. за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в місті прийнято (введено) в експлуатацію 159 житлових будівель загальною площею 51,4 тис.м2, що в 1,5 раза більше, ніж рік тому.

 Значну частину (63,3%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, решта – у будинках із двома й більше квартирами.
 Індивідуальними забудовниками введені 32,6 тис.м2 загальної площі, що становить 63,4% введеного житла.
 Уведення житла за рахунок коштів державного бюджету не здійснювалось.
За 9 місяців 2012р. введено 503 квартири, середній розмір яких складає  92,6 м2. Серед збудованих квартир переважають двокімнатні (33,0% від загальної кількості) та однокімнатні (28,4%).

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини