Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 20:00:41

Податківці Чернігівщини результативно працюють з боржниками

30.11.2012   15:39

Як повідомили у відділі погашення податкового боргу ДПС у Чернігівській області, порівняно з початком року податковий борг на Чернігівщині скоротився на 7,4 млн.грн. Його загальна сума до зведеного бюджету на 1 листопада цього року становила 193,6 млн. грн.

Скорочення боргу забезпечили 16 податкових інспекцій області. Приміром, Бахмацька МДПІ разом з Талалаївським відділенням – на 73 відсотки, Корюківська МДПІ – на 49 відсотків, ДПІ у Ріпкинському районі – на 22 відсотки, Носівське відділення – на 38 відсотків, Бобровицьке відділення – на 87 відсотків, Куликівське відділення  - на 22 відсотки.

Разом з тим і цього року не всі підприємства, організації та підприємці були пунктуальними у розрахунках з бюджетами, а відтак заборгували 166,6 млн.грн. Враховуючи старий і новостворений борг податківці Чернігівщини за десять місяців зменшили його на 174 млн. 905,4тис.грн. «Живими» грошима до зведеного бюджету надійшло 47 млн. 534,6 тис.грн. Зокрема, місцевий бюджет завдяки погашенню податкового боргу отримав 12 млн. 833,5тис.грн.

Податківці докладатимуть зусиль, щоб борг скорочувати і надалі і мають оптимістичний настрій щодо результатів за підсумками року.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини