Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 18:20:45

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

10.08.2022   19:40Агенцiя

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

Такі підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом січня-липня 2022 року. Загалом же з початку року її послугами скористалися 24,5 тис. безробітних, що перебували на обліку.  Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

 За її словами, попит на робочу силу суттєво скоротився внаслідок часткового або повного зупинення бізнесу через воєнну агресію. За 7 місяців поточного року роботодавці Чернігівщини подали до служби зайнятості 5,7 тис. вакансій, що майже удвічі менше, ніж за відповідний період минулого року. Найбільше пропозицій було у сільському господарстві, на підприємствах переробної промисловості та в сфері торгівлі.

 Станом на 1 серпня в області налічувалось 12,6 тис. безробітних. На кожне вільне робоче місце претендувало 25 осіб проти 11-ти  рік тому. Наразі попитом у роботодавців користуються кваліфіковані робітники з інструментом, а саме: електромонтери, електрогазозварники, слюсарі, механіки, швачки. Також затребувані робітники з обслуговування устаткування та машин, а це водії, токарі, електрики, оператори заправних станцій, машиністи екскаватора, трактористи. Існує попит і на професіоналів – потрібні провізори, інженери, лікарі, економісти, сестри медичні, фельдшери, бухгалтери, фармацевти. Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, робітники з комплексного прибирання будинків, двірники, вантажники, сторожі.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року