Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 червня, 09:51:40

Відкривається новий майданчик для спілкування податківців з платниками податків Чернігівщини

04.08.2022   15:01Агенцiя

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що для забезпечення належної взаємодії податківців з бізнес-спільнотою та громадськістю Чернігівщини на власних інформаційних ресурсах створено Комунікаційну податкову платформу.

Ця платформа забезпечуватиме оперативне спілкування представників інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій з податківцями. Допоможе швидко отримати кваліфіковані відповіді на звернення, що надходитимуть на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи.

Щоб скористатись ефективним та сучасним засобом комунікації, надсилайте звернення на адресу: ch.ikc@tax.gov.ua

У зверненні, що направляється, просимо вказувати: назву суб’єкта господарювання, код ЄДРПОУ, адресу, контактний номер телефону та викласти питання по суті. 

Долучайтеся до комунікаційної податкової платформи та отримайте необхідну інформаційну підтримку.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27

Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».

Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55

До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.

Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34

У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11

Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.

Не просто "пиляти" відосики: що потрібно чернігівським журналістам зараз і завтра 15:49

Професійне свято медійників, яке відзначають в червні, це час не лише нагород і відзнак від влади, але і привід поспілкуватися про досягнення та виклики у сфері.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини