Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:25:49

Пропозиції та побажання для лібералізації податкової політики

28.11.2012   14:49

Сьогодні податківці готові вислухати думки, пропозиції, побажання суб’єктів господарювання.

З такою метою проводяться зустрічі за “круглим столом” керівництва ДПІ у м. Чернігові ДПС з представниками бізнесу (промисловість, сільськогосподарське товаровиробництво, торгівля) та  громадськості. Питання які обговорюються стосуються лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 роки.

Як показує практика, усі проблемні питання, які існують у бізнес-середовищі, необхідно озвучувати - саме завдяки цьому визначаються гострі кути та знаходяться шляхи їх вирішення.

У свою чергу, представники бізнесу надають ряд пропозицій щодо вдосконалення системи оподаткування, які, на їх думку, сприятимуть розвитку підприємництва на Україні, наповненню державної казни, легалізації доходів та найманої праці. Зокрема, це  скорочення кількості податків і зборів, зближення податкового та бухгалтерського обліку, спрощення форм податкової звітності платників фіксованого сільськогосподарського податку, зменшення навантаження на фонд оплати праці, порядку формування витрат  приватних підприємців, тощо.
Такі зустрічі вже стали традиційними у міських податківців. Тобто, йде зближення податкової і платників податків, встановлюються партнерські віносини.
 

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини