Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 12:39:37

Пропозиції та побажання для лібералізації податкової політики

28.11.2012   14:49

Сьогодні податківці готові вислухати думки, пропозиції, побажання суб’єктів господарювання.

З такою метою проводяться зустрічі за “круглим столом” керівництва ДПІ у м. Чернігові ДПС з представниками бізнесу (промисловість, сільськогосподарське товаровиробництво, торгівля) та  громадськості. Питання які обговорюються стосуються лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 роки.

Як показує практика, усі проблемні питання, які існують у бізнес-середовищі, необхідно озвучувати - саме завдяки цьому визначаються гострі кути та знаходяться шляхи їх вирішення.

У свою чергу, представники бізнесу надають ряд пропозицій щодо вдосконалення системи оподаткування, які, на їх думку, сприятимуть розвитку підприємництва на Україні, наповненню державної казни, легалізації доходів та найманої праці. Зокрема, це  скорочення кількості податків і зборів, зближення податкового та бухгалтерського обліку, спрощення форм податкової звітності платників фіксованого сільськогосподарського податку, зменшення навантаження на фонд оплати праці, порядку формування витрат  приватних підприємців, тощо.
Такі зустрічі вже стали традиційними у міських податківців. Тобто, йде зближення податкової і платників податків, встановлюються партнерські віносини.
 

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини