Благоустрій міста залежить від наповнення місцевого бюджету
Головне завдання міських податківців – не допустити втрат державного та місцевого бюджетів, забезпечити виконання бюджетних призначень у повному обсязі.
![](/uploads/184-m.jpg)
А для цього між платниками податків і державою має панувати взаємна довіра, що ґрунтується на партнерських відносинах і добровільному виконанню податкових зобов’язань.
З кожним роком результати роботи ДПІ у м. Чернігові ДПС стають все більш вагомими та стабільними, складових цього декілька. Це, насамперед, і покращення роботи самих податківців, і, не в останню чергу, підвищення податкової культури платників податків. Саме від останнього фактора у найбільшій мірі залежить наповнення бюджетів усіх рівнів. Відношення більшості населення до сплати податків характеризує рівень цивілізованості суспільства. Нині надзвичайно важливо, щоб у суспільстві зростала довіра до органів ДПС, шлях до якої лежить через запровадження загальновизнаних європейських стандартів податкового адміністрування, забезпечення прозорості роботи податкових органів, зрозумілу і справедливу податкову систему та доброчесне і неупереджене ставлення до платників податків.
Від надходжень до місцевого бюджету залежить благоустрій, який мало кого може задовольнити, і утримання поліклінік, навчальних закладів, і будівництво дитячих садків, і соціальний захист.
З початку поточного року податківцями ДПІ у м. Чернігові ДПС до місцевого бюджету було зібрано податків і зборів у сумі 457,6 млн. грн. Основні надходження були забезпечені за рахунок податку на доходи фізичних осіб у сумі 327,8 млн. грн. та плати за землю у сумі 67,1 млн. грн.
Так що наш добробут, праця кожного і сумлінна сплата податків – речі, дійсно, взаємопов’язані.
Такого результату працівниками інспекції було досягнуто за рахунок проведеної роботи по відпрацюванню фактів виплати заробітної плати «в конвертах», сумлінної праці фахівців відділу контрольно-перевірочної роботи, залучення до оподаткування платників, які раніше звітували з «нульовими» показниками.
Олександр Дорошок, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.