Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 04:03:53

Виявлено порушення вимог земельного законодавства

27.11.2012   19:32Агенцiя

Фахівцями Управління контролю за використанням та охороною земель проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства ТОВ «Сираївське» при використанні земель сільськогосподарського призначення на території Скрипчинської, Булахівської та Сираївської сільських рад Козелецького району Чернігівської області.

В ході проведеної перевірки встановлено, що підприємством самовільно (без правовстановлюючих документів) використовуються для вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки загальною площею  118,9 га (землі запасу, невитребувані земельні частки (паї)), що є порушенням вимог ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.
За результатами перевірки керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 КУпАП та видано приписи з вимогою у 30-денний термін усунути виявлені порушення земельного законодавства.
Згідно «Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року № 963, нараховано шкоду, нанесену державі, територіальній громаді, внаслідок самовільного зайняття земель сільськогосподарського призначення, яка становить 87,8 тис. грн.
Враховуючи, що на даний час шкода, заподіяна державі, в добровільному порядку не сплачена, матеріали перевірки передано до прокуратури Чернігівської області для вжиття заходів прокурорського реагування щодо стягнення останньої в судовому порядку.

Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини