Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 15:58:12

Як у податковій борються з корупцією

27.11.2012   14:13Агенцiя

В органах Державної податкової служби Чернігівської області функції з виявлення корупційних та кримінальних правопорушень покладено на відділ внутрішньої безпеки, який є структурним підрозділом Управління внутрішньої безпеки ДПС України. Значна увага приділяється проведенню профілактичної роботи з працівниками податкової служби, спрямованої на запобігання та упередження корупційних проявів.А також виявленню посадових злочинів серед податківців.

З метою протидії корупційним та кримінальним порушенням законності в податкових органах Чернігівської області працівники відділу внутрішньої безпеки з початку року провели понад 80 службових перевірок, за результатами яких встановлено ряд порушень. На адресу керівництва органів ДПС направлено 21 подання про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 24 посадовці, з органів ДПС звільнено 10 працівників, 21 посадовій особі винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків у подальшому.
Для прийняття рішення до правоохоронних органів направлено 21 матеріал. За результатами їх розгляду відносно працівників органів ДПС порушено 2 кримінальні справи, 1 колишнього посадовця засуджено, 1 кримінальну справу направлено до суду.
З профілактичною метою працівники відділу внутрішньої безпеки виступають в інспекціях та відділеннях області під час апаратних нарад, семінарів, професійно-економічних навчань, наголошуючи на неприпустимості корупційних та злочинних проявів. Також проводяться персональні бесіди з керівниками структурних підрозділів та їх підлеглими. З початку року проведено 175 лекцій, виступів та бесід.
У друкованих засобах масової інформації обласного та районних рівнів з антикорупційної тематики розміщено 48 статей, на радіо та телебаченні - 29 виступів.
Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції у податкових органах, додержання принципів прозорості та відкритості їх діяльності на суб-сайті ДПС у Чернігівській області офіційного веб-порталу органів ДПС України створений спеціальний банер «Запобігання проявам корупції».
В управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю керівників відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області щоквартально проводиться пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції».
Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням – щодо фактів зловживання з боку податківців повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, 11. Також можна залишити інформацію (навіть анонімну) на телефоні довіри: (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів.

Ігор Піляєв, заступник начальника відділу
 внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області
УВБ ДПС України

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.