Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 03:27:22

Як у податковій борються з корупцією

27.11.2012   14:13Агенцiя

В органах Державної податкової служби Чернігівської області функції з виявлення корупційних та кримінальних правопорушень покладено на відділ внутрішньої безпеки, який є структурним підрозділом Управління внутрішньої безпеки ДПС України. Значна увага приділяється проведенню профілактичної роботи з працівниками податкової служби, спрямованої на запобігання та упередження корупційних проявів.А також виявленню посадових злочинів серед податківців.

З метою протидії корупційним та кримінальним порушенням законності в податкових органах Чернігівської області працівники відділу внутрішньої безпеки з початку року провели понад 80 службових перевірок, за результатами яких встановлено ряд порушень. На адресу керівництва органів ДПС направлено 21 подання про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 24 посадовці, з органів ДПС звільнено 10 працівників, 21 посадовій особі винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків у подальшому.
Для прийняття рішення до правоохоронних органів направлено 21 матеріал. За результатами їх розгляду відносно працівників органів ДПС порушено 2 кримінальні справи, 1 колишнього посадовця засуджено, 1 кримінальну справу направлено до суду.
З профілактичною метою працівники відділу внутрішньої безпеки виступають в інспекціях та відділеннях області під час апаратних нарад, семінарів, професійно-економічних навчань, наголошуючи на неприпустимості корупційних та злочинних проявів. Також проводяться персональні бесіди з керівниками структурних підрозділів та їх підлеглими. З початку року проведено 175 лекцій, виступів та бесід.
У друкованих засобах масової інформації обласного та районних рівнів з антикорупційної тематики розміщено 48 статей, на радіо та телебаченні - 29 виступів.
Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції у податкових органах, додержання принципів прозорості та відкритості їх діяльності на суб-сайті ДПС у Чернігівській області офіційного веб-порталу органів ДПС України створений спеціальний банер «Запобігання проявам корупції».
В управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю керівників відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області щоквартально проводиться пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції».
Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням – щодо фактів зловживання з боку податківців повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, 11. Також можна залишити інформацію (навіть анонімну) на телефоні довіри: (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів.

Ігор Піляєв, заступник начальника відділу
 внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області
УВБ ДПС України

 

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини