Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 06:24:14

Як у податковій борються з корупцією

27.11.2012   14:13Агенцiя

В органах Державної податкової служби Чернігівської області функції з виявлення корупційних та кримінальних правопорушень покладено на відділ внутрішньої безпеки, який є структурним підрозділом Управління внутрішньої безпеки ДПС України. Значна увага приділяється проведенню профілактичної роботи з працівниками податкової служби, спрямованої на запобігання та упередження корупційних проявів.А також виявленню посадових злочинів серед податківців.

З метою протидії корупційним та кримінальним порушенням законності в податкових органах Чернігівської області працівники відділу внутрішньої безпеки з початку року провели понад 80 службових перевірок, за результатами яких встановлено ряд порушень. На адресу керівництва органів ДПС направлено 21 подання про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 24 посадовці, з органів ДПС звільнено 10 працівників, 21 посадовій особі винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків у подальшому.
Для прийняття рішення до правоохоронних органів направлено 21 матеріал. За результатами їх розгляду відносно працівників органів ДПС порушено 2 кримінальні справи, 1 колишнього посадовця засуджено, 1 кримінальну справу направлено до суду.
З профілактичною метою працівники відділу внутрішньої безпеки виступають в інспекціях та відділеннях області під час апаратних нарад, семінарів, професійно-економічних навчань, наголошуючи на неприпустимості корупційних та злочинних проявів. Також проводяться персональні бесіди з керівниками структурних підрозділів та їх підлеглими. З початку року проведено 175 лекцій, виступів та бесід.
У друкованих засобах масової інформації обласного та районних рівнів з антикорупційної тематики розміщено 48 статей, на радіо та телебаченні - 29 виступів.
Для роз’яснення ролі громадськості у процесі запобігання проявам корупції у податкових органах, додержання принципів прозорості та відкритості їх діяльності на суб-сайті ДПС у Чернігівській області офіційного веб-порталу органів ДПС України створений спеціальний банер «Запобігання проявам корупції».
В управлінні державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області за участю керівників відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області щоквартально проводиться пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції».
Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області звертається до громадян з проханням – щодо фактів зловживання з боку податківців повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, 11. Також можна залишити інформацію (навіть анонімну) на телефоні довіри: (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів.

Ігор Піляєв, заступник начальника відділу
 внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області
УВБ ДПС України

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.