Ярими культурами засіяно 626,6 тис. га полів Чернігівщини
Господарства Чернігівської області продовжують сіяти гречку, соняшник, кукурудзу, сою та деякі інші культури.
Завершено посів цукрового буряку та ранніх зернових культур. Станом на 19 травня вже засіяно 626,6 тисячі гектарів (станом на 13 травня було 432,5 тис. га) — 90% від прогнозованого. З них:
- ярої пшениці — 8400 га;
- ярого ячменю — 14000 га;
- ярий ріпак — 500 га;
- вівса — 15800 га;
- гороху — 2800 га;
- гречки — 1400 га
- проса — 3700 га;
- кукурудзи — 285300 га;
- цукрового буряку — 1200 га;
- соняшнику — 216200 га;
- сої — 25200 га;
- картоплі — 52100 га.
Водночас товаровиробники проводять роботу по догляду за посівами.
Паралельно з посівною триває розмінування територій Чернігівської області.
За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.