Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 червня, 04:49:36

Безпека людей — понад усе: чому на Чернігівщині заборонено продавати алкоголь

04.05.2022   18:48Агенцiя

Від сьогодні, 4 травня, на території Чернігівської області знову діє повна заборона на реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

Чернігівська обласна військова адміністрація змушена була піти на такий крок, оскільки послаблення, введені з 16 квітня, дали негативні наслідки. Про це свідчить статистика Головного управління Нацполіції в Чернігівській області.

Так, із 16 квітня по 2 травня, коли заборону на продаж алкоголю на Чернігівщині було скасовано, поліція задокументувала 250 правопорушень та злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння. Це більш ніж удвічі перевищує показники за два попередні тижні, коли заборона діяла. У період з 1 до 16 квітня поліція притягнула до відповідальності 110 осіб, зокрема за розпиття спиртних напоїв у заборонених місцях, керування транспортом у стані сп’яніння та інше.

Нині ж, у зв’язку з забороною реалізації алкогольних напоїв, поліція області організувала проведення відповідних перевірок.

Пам’ятаймо: безпека людей — понад усе!

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини