Українські підприємці можуть отримати грошову допомогу на платформі Keep Going
IT-підприємці створили проєкт KeepGoing, щоби надати першу допомогу власникам малого бізнесу, а також людям творчих професій, які залишилися в Україні та працюють надалі.
Допомагаючи армії та постраждалим серед мирного населення, чимало підприємців зараз і самі потребують підтримання. Багато хто з них шукає можливості розпочати діяльність на новому місці, змінити спеціалізацію, знайти клієнтів усередині країни та на зовнішніх ринках.
На сайті платформи KeepGoing постраждалі через російське вторгнення команди до 50 осіб або сімейні бізнеси можуть розповісти про свій досвід роботи за воєнного часу та подати заявку на отримання грошової, інформаційної чи експертної допомоги. Напрямки малого бізнесу: виробництва, зокрема продуктів харчування, одягу / взуття, сервіси (перукарня, салон, ремонт, хімчистка тощо), сфера громадського харчування, роздрібна торгівля, культура, творчість, реклама, креатив, освіта та ін.
Щоб дістати підтримання від фонду, малим підприємцям, які працюють в Україні, необхідно надіслати заявку: https://form.keepgoing.com.ua/
Долучитися до підтримки підприємців може кожен — на платформі Keep Going можна допомогти малим підприємцям прямо: задонатити, придбати продукцію, замовити послуги чи поширити історію в соціальних мережах, щоб про неї дізналися більше людей.
________________
KeepGoing — платформа допомоги мікро- та малому бізнесу в Україні. Проєкт надає медійну, інформаційну, фінансову підтримку та запускає краудфандингові збори. Звернутися по допомогу на сайті KeepGoing.com.ua можуть команди до 50 осіб чи сімейні бізнеси, постраждалі під час війни.
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.