ЗСУ звільнили від російських окупантів завод «Добродія»
Збройні сили України звільнили завод «Добродія» на Чернігівщині. Підприємство нині – під контролем Agricom Group.
Про це повідомляє пресслужба Agricom Group.
В компанії зазначили, що російські окупанти частково розграбували сучасне технологічне виробництво, що було запущено у смт Михайло-Коцюбинське у Чернігівській області лише 4 роки тому.
Не минули руйнувань й інші активи Чернігівського агрокластеру – постраждала техніка та склади, які ворог планомірно обстрілював. Збитки наразі оцінюються.
«Завод “Добродія” – це серце компанії, в яке так підло влучив ворог. Але ми вірили в силу ЗСУ і в наших людей, які завзято прикладали зусилля для збереження підприємства та техніки. Я дякую усім працівникам Чернігівського кластеру за їхню витримку, підтримку і за те, що у важкі часи зуміли зберегти те, над чим так довго і ретельно працювали. Ми докладемо всіх зусиль для максимально швидкого відновлення роботи заводу та аграрного напрямку. І вже зовсім скоро розпочнемо посівну на Чернігівщині, щоб забезпечити Україну продовольством», – зауважив співвласник та виконавчий директор Agricom Group, президент УКАБ Петро Мельник.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.